O naší stavební firmě

Stavební společnost Praha

Naše firma Šlehofer je specializovaná na rozmanité druhy stavebních prací. Mezi naše hlavní oblasti patří výstavba komunikací, pokládka asfaltových povrchů, dlažební práce, zemní práce a opravy silnic. Jsme hrdí na naše zkušenosti a know-how, které nám umožňují poskytovat špičkové služby v této oblasti.

Naše firma působí v Praze a okolí, kde jsme již řešili řadu náročných projektů. Jsme zvyklí na práci v různých podmínkách a snažíme se přizpůsobit se potřebám každého zákazníka.

Šlehofer byla založena v roce 2004 a od té doby jsme postupně rozšiřovali své portfolio a získávali nové zákazníky. Snažíme se neustále inovovat a rozvíjet naše služby, aby naši zákazníci mohli mít jistotu, že dostanou kvalitní a spolehlivé řešení pro své projekty.

Certifikáty v oboru výstavby a rekonstrukce 
pozemních komunikací

Reference

Zde jsou ukázky našich prací. Specializujeme se především na výstavbu komunikací, pokládku asfaltu a dlažby, zemní práce a opravy silnic.
rekonstrukce tramvajové trati v ulici Průběžné
výstavba areálu Novavax v Bohumilech u Jevan
rekonstrukce Negrelliho viaduktu
pokládka litého asfaltu obchvat v Sokolově Svatava
pokládka litého asfaltu most Hořešovice
pokládka litého asfaltu most přes Labe v Litoli
parkovací dům Pec pod Sněžkou

Stavební společnost Šlehofer s.r.o. Prvomájová 2111, Praha

O nás
Komunikace, chodníky : Strojní a ruční pokládka živice. Strojní a ruční pokládka litého asfaltu. Pokládka zámkové a kamenné dlažby. Zemní práce. Bourací práce.
Šlehofer s.r.o.
Prvomájová č. ev. 2111, Praha 16 Radotín

IČO: 27146324
DIČ: CZ27146324
© 2024 Šlehofer s.r.o. - Praha. Všechna práva vyhrazena
envelopephone-handsetmap-markerarrow-right-circle