Frézování a dilatace

Frézování živice a betonu
Zajišťujeme zemní a výkopové práce. Provádíme jako dodávku příslušné mechanizace nebo na klíč.
Frézování a zalití dilatačních spár
Provádíme bourací práce a následnou nakládku a odvoz suti.

Frézování vozovek

V dnešní době je studené frézování stmelených vrstev nezbytným postupem při opravách dálnic, silnic a místních komunikací. 

Silniční frézy jsou používány ke odstranění starých nebo poškozených vrstev, zejména v případech, kdy je po položení nových vrstev nutné zachovat původní nivelitu vozovky, nebo je nutné ji upravit.
Kontaktujte nás

Frézování živice a betonu

Použitím technologie frézování betonu dokážeme odstranit jak plošné, tak i lokální nerovnosti, silné vrstvy barev, stěrky, olejových nánosů a nášlapů. Tento postup dokonale připraví podklad před sanací povrchu. Pro frézování betonu využíváme různé typy fréz, jako jsou kladívkové, hrotové rotační a silniční frézy.

Frézování a zalití dilatačních spár

Pro ochranu konstrukce před poškozením je nutné vytvořit svislé a vodorovné dilatační spáry, které umožní kompenzovat účinky změn teploty a vlhkosti, dotvarování a průhybu. Při návrhu těchto spár je důležité zohlednit očekávané pohyby konstrukce, aby se mohla přizpůsobovat bez rizika poškození.

Stavební společnost Šlehofer s.r.o. Prvomájová 2111, Praha

O nás
Komunikace, chodníky : Strojní a ruční pokládka živice. Strojní a ruční pokládka litého asfaltu. Pokládka zámkové a kamenné dlažby. Zemní práce. Bourací práce.
Šlehofer s.r.o.
Prvomájová č. ev. 2111, Praha 16 Radotín

IČO: 27146324
DIČ: CZ27146324
© 2024 Šlehofer s.r.o. - Praha. Všechna práva vyhrazena
envelopephone-handsetmap-marker